Про компанію

Компанія Укргідроком на ринку більше 15 років. За цей період було виконано понад 500 об’єктів різного типу та об’єму. Починаючи із дитячих садочків на кілька сотень квадратних метрів і закінчуючи промисловими будівлями з специфічними вимогами до даху на кілька тисяч квадратів. Ми були першими в Україні хто зробив швидкозйомну покрівлю (такий тип покрівлі потрібен на об’єктах з підвищеним рівнем пожежної безпеки, покрівля при пожежі чи вибуху вилітає вверх і тому сам дах не обрушиться на голови персоналу та рятувальникам) А також працювали на сільськогосподарських будівлях, офісних центрах, житлових комплексах та навіть на ГЕС.

Основна мета нашої компанії – вирішення ваших проблем, будь то реставрація даху над вашим складом чи монтаж нової високотехнологічної покрівлі з рулонними газонами та шезлонгами на житловому комплексі. Нашою перевагою є те, що не потрібно витрачати кошти на проекти, ми запропонуємо оптимальний варіант згідно ваших фінансових можливостей.

Також хочемо відмітити якість наших робіт, так як ми використовуємо мембрани перевірених європейських виробників. Бригади наших майстрів проходили сертифіковане навчання у Європі. Працюємо з обладнанням європейських виробників. Про нашу якість свідчить той факт, що перша покрівля яку ми зробили більше 15 років прекрасно функціонує та з нею не виникало ні одного рекламаційного випадку.

Безпека і комфорт приміщення безперечно залежать від якості даху, тому краще виключити будь-яку самодіяльність, а проектування та підбір матеріалів довірити професіоналам. Нам часто трапляються випадки коли інші компанії, щоб зекономити бюджет використовували матеріал, який не був розрахований для проекту. Тому конструкція вигоряла на сонці аж до сітчатого каркасу мембрани і вона втрачала свої гідроізоляційні якості.

Якщо вам потрібен якісний та довговічний дах, не обирайте дешеві покрівлі із руберойду – це застаріла технологія, і через пару років використання ви знову повернетесь до проблем з покрівлею. Покрівля з ПВХ мембран від Укргідроком – це раз і на довго.

Наш основний напрямок це покрівельні роботи, а саме:

– реконструкція покрівель (сюди входять підготовчі роботи, утеплення, пароізоляція та гідроізоляція покрівлі, монтаж зливних воронок, парапетних козирків, ковпаків та ін.)

– монтаж нових плоских покрівель, а саме покрівля з ПВХ мембрани, (сюди входять підготовчі роботи, утеплення, пароізоляція, монтаж зливних воронок, парапетних козирків, ковпаків та ін.)

Також в нашому арсеналі є Гідроізоляційні роботи з HDPE-мембран:

  • ізоляція сміттєзвалищ, штучних водойм чи специфічних резервуарів (пожежні, водонакопичувальні та ін.)

Для економії вашого часу при зверненні до нас підготуйте відповіді на такі питання:

  • Яка послуга саме вас цікавить?
  • Якщо це покрівля то вкажіть її Тип (шатрова, плоска);
  • Реконструкція чи нове будівництво;
  • Технічне завдання (площа, необхідність утеплення)
  • Креслення або фото об’єкту

Якщо у вас досі руберойд – то ми йдемо до Вас!